Szwajcaria_ montaż mebli sklepowych

date 09 04 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Switzerland, Zürich, Zürich

  • Sector

    Construction/Civil Engineering

  • Job role

    Building Construction / Skilled Trades

  • Branch

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Nasz nowy projekt w Szwajcarii – montaż asortymentu wyposażenia wnętrz w sklepach_ meble

Oferujemy:

na początek szwajcarską umowę o pracę tymczasową zawieraną przez szwajcarską agencję Orienta z możliwością przedłużenia współpracy na stałą umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

umowy szwajcarskie

dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków

miły i zgrany zespół

Główne zadania:

montaż mebli w obiektach handlowych

docinanie elementów, dokręcanie, składanie w jedną spójną całość

dbałość o jakość pracy montażowej

wykorzystywanie potrzebnych elektronarzędzi

przestrzeganie zasad BHP

praca zgodna z wymaganiami klienta

dbałość o sprzęt monterski

zachowanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

mile widziane doświadczenie stolarskie lub na podobnym stanowisku pracy- minimum rok

umiejętność obsługi narzędzi takich jak: piła tarczowa, heblarka itp.

umiejętność pracy z drewnem, stalą, plexiglass itp.

prawo jazdy kat. B

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
09/04/2024
Location
Sector
Job role
Branch
Orienta Polska Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na...