Szwajcaria_ montaż mebli sklepowych

date 09 04 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Svizzera, Zurigo, Zürich

  • Settore

    Edilizia/Ingegneria civile

  • Ruolo

    Edile/Costruzioni/Mestieri

  • Filiale

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Descrizione

Orienta Polska Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Nasz nowy projekt w Szwajcarii – montaż asortymentu wyposażenia wnętrz w sklepach_ meble

Oferujemy:

na początek szwajcarską umowę o pracę tymczasową zawieraną przez szwajcarską agencję Orienta z możliwością przedłużenia współpracy na stałą umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

umowy szwajcarskie

dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków

miły i zgrany zespół

Główne zadania:

montaż mebli w obiektach handlowych

docinanie elementów, dokręcanie, składanie w jedną spójną całość

dbałość o jakość pracy montażowej

wykorzystywanie potrzebnych elektronarzędzi

przestrzeganie zasad BHP

praca zgodna z wymaganiami klienta

dbałość o sprzęt monterski

zachowanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

mile widziane doświadczenie stolarskie lub na podobnym stanowisku pracy- minimum rok

umiejętność obsługi narzędzi takich jak: piła tarczowa, heblarka itp.

umiejętność pracy z drewnem, stalą, plexiglass itp.

prawo jazdy kat. B

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
09/04/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Orienta Polska Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na...